Belediye Kartalspor’un 2 kampına da ev sahipliği yapacak

- Yorumlar

Kartalspor yeni sezon  hazırlıklarına 7 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. İki dönem olarak planlanan hazırlık çalışmalarına 7 Temmuz Pazartesi günü Kartalspor tesislerinde başlayacak ve 12 Temmuz’a kadar çalışmalarını İstanbul’da sürdürecek.

Bir günlük izin sonrası Nevşehir’e geçecek olan Kartalspor 14-27 Temmuz tarihleri arasında çalışmalarını burada sürdürecek. 28-29 Temmuz’da iki gün Bayram izni yapacak olan oyuncular ve teknik ekip ikinci hazırlık dönemine 30 Temmuz’da İstanbul’da başlayacak. 7 Ağustos’a kadar İstanbul’da çalışacak olan Kartalspor bir günlük izin sonrasında tekrardan Nevşehir’e geçecek ve çalışmalarına burada devam edecek. 23 Ağustos Cumartesi günü yeni sezon hazırlık kampını tamamlayacak olan Kartalspor bir gün izin kullanarak lig’in ilk maçı için kendi tesislerinde çalışmaya başlayacak.

AYNI YERDE İKİ KAMP DÖNEMİ

Kartalspor’un her iki hazırlık dönemini de Nevşehir’de Kartal Belediyesi’ne ait otelde yapacak olması dikkat çekti. Aynı bölgede ve aynı mekanda yapılacak 2 kampın yarar getirdiğine dair herhangi bir veri bulunmuyor. Kartalspor geçen sezon da belediye tesislerinde kamplarını yapmıştı.

x