Polis annesi Hacer Güzeltaş: Başbakan gözümün içine bakabilir mi?

Ailelerin süreçte bazı meselelere itirazı ve isyanı var. İşte o polislerden Başkomiser Tolga Güzeltaş’ın annesi Hacer Güzeltaş, BUGÜN TV’de Erkan Akkuş’un konuğu oldu.

Bizim çocuklarımızın masumiyet karinesi yok mu?

Oğlumun sütten çıkmış ak kaşık kadar temiz olduğuna eminim diyen anne Hacer Güzeltaş, oğlum suç işleme değil yerdeki karıncayı bile incitmez ifadelerini kullandı. Anne, “Gelin 16 bin nüfuslu Boğazlayan’da sorun. Bir kişi Tolga bunu yapmış derse ben tüm suçları kabul ederim. Benim çocuğum bunu yapmaz yapanla da beraber olmaz. Bizim çocuklarımızın masumiyet karinesi nerede” şeklinde konuştu.

Başbakan gözümün içine bakabilir mi?

“Başbakan gözümün içine bakarak oğlun gerçekten suçlu diyebilir mi?” ifadelerini kullanan anne Güzeltaş, “Ben özümden geldiği gibi ana gibi konuşabilirim ancak. Vicdanımın sesini dinliyor, kim acı çekerse onunla acı çekiyorum. Dua ederken tüm askerlerimize, tüm polislerimize dua ediyorum. Keşke şu imzayı atan 4 kişi yanımda olsa. Başbakanım, Muammer Güler şöyle karşımda olsa gözümün içine baksalar şöyle yürekten. Gözler her şeyi söyler, öz konuşmadan dilden doğru çıkan yanlış çıkan belli olur. Onlar gözümün içine baka baka çocuğumun gerçek suçlu olduğunu bana söylebilse. Bende o zaman onlara bu imzaları neden attınız diyebilsem. Bunu çok istiyorum. Çocuğumu 3 gündür görmedim. Kapılarda bekliyorum, ciğerim yanıyor, yüreğim yanıyor” dedi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar