Grup Yorum’dan Kartal’da “Hasan Ferit Gedik için adalet” konseri

- Yorumlar

Grup Yorum Kartal’da çifte konser yapacak. 12 Ağustos saat 19:00’da gerçekleşecek ilk konserde Gülsuyu Mahallesi’nde Uyuştucu ve Bonzai Çeteleri ile mücadele ederken katledilen genç, Hasan Ferit Gedik için adalet aranacak.

12 Ağustos’da gerçekleştirilecek konserden 1 hafta sonra da Kartal Festivali kapsamında 19 Ağustos saat 21:30’da Kartallılar’la olacak.

Her iki konsere de Kartal ve çevre ilçelerden yoğun katılım olması bekleniyor. Öte yandan 12 Ağustos’ta Kartal’da yapılacak olan Hasan Ferit İçin Adalet Konseri çalışmaları kartal da devam ediyor.

Konseri duyurmak için çalışan gönüllüler Kartal merkez de konsere çağrı afişlerinden 250 tane, Kartal Kurfalı ve Yakacık Mahallelerine 150 afiş leme çalışması gerçekleştirdi.

Kartal Merkez’de bulunan Bankalar Caddesinde ise bir masa açıldı. 3 ve 5 Ağustos’da açılan masalarda Grup Yorum önlükleri giyen gönüllüler sesli çağrılar ve dağıttıkları bildirilerle kartal halkını 12 ağustosta yapılacak konsere çağırdılar. 8 kişinin katıldığı 800 bildiri dağıtıldı.

x