Türkiye’nin gündemine damga vuran Volkan Demirel’in Kartal günleri

Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı penaltılarla devirip TFF Süper Kupa’yı müzesine götürdüğü maçta yaptıklarıyla gündeme oturan kaleci Volkan Demirel eski bir Kartallı.

27 Ekim 1981’de Kadıköy’deki Merdivenköy Mahallesi’nde doğan Volkan Demirel kaleciliğe ortaokul takımında başladı. Lise hayatı Kartal Süleyman Demirel Lisesi’nde geçiren Volkan Demirel, Kartal’da Petrol-iş Mahallesi’nde ikamet ediyordu.

Volkan’ın futbola yakın ilgisi de Kartal’da baş gösterdi. Okul takımından arkadaşlarıyla beraber Kartalspor’a transfer olan Volkan Demirel, Kartalspor’da ki ilk resmi maçına 24 Eylül 2000 yılında Sakaryaspor karşısında çıktı.

Kartalspor’da Servet ve Egemen gibi futbolcularla beraber forma giyen Volkan Demirel, bordo beyaz forma ile toplam 51 maça çıktıktan sonra 2002-2003 sezonunda Fenerbahçe’nin yolunu tuttu.

Fotoğraf: Volkan Demirel – Kartal Süleyman Demirel Lisesi yılları

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/08/72994.jpg” baslik=”Volkan Demirel’in şok hareketleri ortaya çıktı” url=”http://www.kartal24.com/42298-volkanin-ortaya-cikan-sok-goruntuleri-agir-ceza-getirebilir” icerik=”Volkan Demirel Süper Kupa final maçında rakiplerine karşı yaptığı hareket ve söylediği sözlerle geceye damga vurdu.”]

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/08/fft104mm3109879.jpg” baslik=”Felipe Melo: …mi Volkan’dan daha çok seviyorum” url=”http://www.kartal24.com/42375-felipe-melo-mi-volkandan-daha-cok-seviyorum” icerik=”Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo ile Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel arasındaki polemik giderek büyüyor. “]

Volkan Demirel Felipe Melo’nun üstünden atlamaya çalıştı: