İBB İSKİ’den 30 saat su kesintisi!

- Yorumlar

İSKİ’den gelen açıklamaya göre Kadıköy ve Avcılar ilçelerinde bir takım su kesintileri olacak.

Planlı kesintinin Kadıköy ilçesinde 30 saat, Avcılar’da ise 12 saat olacağı düşünülüyor.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) ‘nden yapılan açıklamada, Kadıköy Ayrılık Çeşme mevkisinde dere ıslah çalışmaları sebebiyle deplase edilen isale hattının mevcut hatta bağlantı çalışmaları gerçekleştirileceği, bu nedenle 26 Aralık Çarşamba günü 08.00 ile 27 Aralık Perşembe günü 14.00 saatleri arasında 30 saat süreyle bazı bölgelere su verilemeyeceği bildirildi.

Kadıköy’de su kesintisinin olacağı bölgeler şunlar: Kadıköy ilçesinde Osmanağa, Caferağa, Rasimpaşa, Zühtüpaşa, Hasanpaşa, Koşuyolu, Eğitim ve Dumlupınar mahallelerinin tamamı ile Fikirtepe ve Acıbadem mahallelerinin bir bölümü.

Avcılar İlçesi Üniversite Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan branşman bağlantı çalışmaları nedeniyle, 26 Aralık 2012 Çarşamba günü 12 saat süreyle bazı bölgelere su verilemeyecek.

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre, su kesintisi 26 Aralık Çarşamba günü 09.00 ile 21.00 saatleri arasında olacak. Bu sürede, Avcılar ilçesi Mustafa Kemal Paşa, Üniversite ve Firuzköy Mahalleleri’nin tamamı ile Yeşilkent, Gümüşpala, Cihangir ve Merkez mahallelerinin bir bölümü su alamayacak.

x