Seda Sayan’dan Nazlıaka’ya tehdit!

Şarkıcı Seda Sayan ile CHP’li Aylin Nazlıaka arasındaki tartışma büyüyor.

İki karısını öldüren adamı canlı yayına çıkardıktan sonra tepki toplayan Seda Sayan, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı. CHP’li milletvekili Aylin Nazlıaka ile Seda Sayan arasında başlayan kavga giderek büyüyor. “Sponsorunu iptal ettirdim Seda Sayan telefonda beni tehdit etti. Çok korktum” diyen Nazlıaka’ya Seda Sayan’ın cevabı çok sert oldu.

KAVGA BÜYÜYOR

Şimdi de CHP’li milletvekili Aylin Nazlıaka ile Seda Sayan arasında başlayan kavga giderek büyüyor. Sponsorunu iptal ettirdim Seda Sayan telefonda beni tehdit etti. Çok korktum” diyen Nazlıaka’ya Seda Sayan’ın cevabı çok sert oldu.

İşte o sözler:

Ayakkabıyı da fırlatamadı çünkü yürek yok onda. Botokslarıyla gündeme gelip meşhur olmuş bir vekil nasıl Seda Sayan’ı anlamadan böyle konuşabiliyor? Ben Aylin Nazlıaka’yı aradım ve dedim ki: “Sayın vekilim kadınlarla ilgili görüşlerinize katılıyorum.”Ben bunları söylerken bir baktım ki vekil hanımı susturmak mümkün değil, en sonunda dedim ki: “Ben sizi Seda Sayan olarak aramıyorum, beni dinlemek zorundasınız.” Kadın bıdı bıdı konuştu, öyle bir seriye bağladı ki; “Ben bu yola baş koydum” dedi.

”BENİ DİNLEYECEKSİN AYLİN NAZLIAKA!”

Ben bu ülkeye vergi verdim, senin maaşını ben veriyorum, sen bu ülke için ne yaptın? Senin maaşını ben veriyorum beni dinleyeceksin!Aylin Nazlıaka’nın programımı izlemiş olması imkânsız çünkü protestodaydı. Protesto protesto gezen bir vekil o, başka da bir şey yaptığı yok.Madem ki kadınlar için bir şey yapıyorsun önce beni arayıp doğruluğunu soracaksın. Sen benim sponsorumu neden arıyorsun? Sponsorun biri girer biri çıkar. Sponsor olsa ne olur olmasa ne olur?

”BU ÜLKE İÇİN NE YAPTIN AYLİN NAZLIAKA?”

Ortalığı karıştıran kişi o vekildir. Şiddete hayır diyen vekil “Meclis kürsüsünden ayakkabı fırlatacağım.” diyor. O kadın zaten kendisiyle çelişiyor. Sen bu ülke için ne yaptın Aylin Nazlıaka? Ben yurtlar yaptırıyorum kızlar okusun diye. Sen kimsin? İcraat yap icraat!

”VEKİL HANIMIN ŞÖHRET TUTKUSU VAR”

Vekil hanımın şöhret tutkusu var. İlk kez bir vekilin botokslarından bahsediliyor. Demek ki bir şey var. Sen beni karalama kampanyasına giriyorsun, sen kimsin, ben seni konuşturur muyum? Bu halk seni konuşturur mu? Sen beni karalayabilir misin?