Kadıköy’de Dexter paniği ortalığı karıştırdı

- Yorumlar

Kadıköy’de sevgilisi tarafından otel odasında biber gazı ile bayıltılıp kelepçelenen LY çığlıkları ile Kadıköy’ü inletti.

Otel görevlilerinin kurtardığı kadının sevgilisi VA’nın çantasından satır, bıçak, koli banda, çöp torbası çıktı.

Polislere teslim edilen VA tutuklandı.

VA nöbetçi mahkemeye ise Dexter’i taklit ederek onu korkutmak istediğini bu sözlerle “Amacım korkutmaktı. Daha önce başımdan talihsiz bir olay geçti, düğünümüz bozuldu. Bu nedenle güvenimi yitirdim. Aynı olay başıma gelmemesi için emin olmak istedim. Bu nedenle L.Y’yi korkutarak beni aldatmayacağından emin olmaya çalıştım. Amacım öldürmek değildi. Beni gerçekten sevdiğine inandığımda da evlenmeye karar verecektim” dedi.

LY ise “Bana hiç şiddet uygulamazdı. O gün herhangi bir problem yoktu. Televizyon izledik. Sohbet ettik. Bir süre sonra beni, ‘Bir sürprizim var’ diyerek, banyoya gönderdi. Daha sonra da geri geri gelmemi ve sürprizi bozmamamı söyledi. Geri geri yürürken bir anda gözlerime biber gazı sıktı. Kendimden geçtim. Bu sırada kollarımı arkadan kelepçeledi. ‘Eğer bağırırsan seni öldürürüm’ diyerek tehdit etti. Bir yandan da koli bandını açıyordu. Beni yüzükoyun yatağa fırlattı. Telefonu çalınca konuşmak için banyoya girdi. Ben de bu sırada odadan kaçarak bağırmaya başladım” dedi.

x