CHP: “Ali Ağaoğlu’nu işletmişler”

CHP’den Ali Ağaoğlu’nun “Benim açıklamalarımdan sonra Sayın Kılıçdaroğlu telefon açtı ve benden özür diledi” ifadeleri hakkında açıklama yapıldı.

CHP: “Kılıçdaroğlu aradı, özür diledi” diyen İşadamı Ali Ağaoğlu’nu işletmişler…

Başta Hürriyet Gazetesi internet sitesi olmak üzere, bazı internet sitelerinin haberine göre, Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu basın toplantısı düzenleyerek, 17 Aralık sürecinde gözaltına alındığını ve hakkındaki iddiaların konuşulduğu günlerde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bu iddiaları seslendirdiğini, ama, daha sonra telefon ederek kendisinden özür dilediğini öne sürmüş.

Ali Ağaoğlu’nun bu sözleri tamamen hayal ürünü ve gerçek dışıdır.

Öyle anlaşılıyor ki, biri veya birileri, ‘CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu arayarak özür diledi’ diye Ali Ağaoğlu’nu işletmiş.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yolsuzluk iddiası bulunanlardan özür dilemez. Tam tersi, hakkında yolsuzluk iddiası bulunan, kul hakkı veya yetim hakkı yiyene ‘yargıya git, aklan da gel’ der.

Ali Ağaoğlu ve benzerleri gerçekdışı özür dilediler aldatmacasına sarılacağına, bağımsız yargı önünde hesap verme yolunu seçsinler.
Halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkına saygımız nedeniyle kamuoyunun bilgisine sunarız

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/09/IMG_3162.jpg” baslik=”Ali Ağaoğlu: TÜRGEV’e arsa verenin de, alanın da, verdi diyenin de anasını…” url=”http://www.kartal24.com/42842-ali-agaoglu-turgeve-arsa-verenin-de-alanin-da-verdi-diyenin-de-anasini” icerik=”Ağaoğlu, “Eğer böyle ibra arsa verildiyse verenin anasını, alanın anasını, verdi diye söyleyenin anasını…” dedi.”]