Kartal’da İlköğretim Haftası ziyaretleri

- 2 yorum

İlköğretim Haftası dolayısıyla Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenci temsileriyle birlikte ilçe kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz’ün 15 Eylül Pazartesi günü Kartal Belediyesi, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kartal Müftülüğü’ne yaptığı nezaket ziyaretlerine Sabri Taşkın İlkokulu’ndan öğrenci temsilcileri Şeymanur Dalamanlı, Kaan kurban ve Gizay Bayram eşlik etti.

Günün ilk ziyaretinde Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz adına Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan tarafından ağırlanan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Başkan Yardımcısı Fidan’a çiçek sundu ve yeni öğretim yılı içi ortak çalışma dileklerini iletti. Ziyaretten çok memnun kaldıklarını söyleyen Kartal Belediyesi de, eğitim konusunu çok önemsediklerini, bundan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün her söylediğini çok dikkate aldıklarını ifade etti.

İlköğretim Haftası ziyaretlerinin ikinci durağında Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, İlçe Emniyet Müdürlüğü makamında, Müdür Efkan Korkmaz adına Başkomiser Yasemin Demirtaş Birol, bir grup komiser ve polis memuru tarafından ağırlandı. Temsilci çocuklara okul önlerinde güvenlik tedbirlerinin alınmakta olduğunu söyleyen İlçe Emniyet Müdürlüğü, ziyarette çocuklara, rahat olun, mesajı verdi.

Son ziyaret için İlçe Milli Eğitim Müdürü, görevine yeni atanan Kartal Müftüsü Mustafa Baytar ile makamında bir araya geldi ve İlçe Müftüsü’ne yeni görev yerinde başarılar diledi.

Karşılıklı memnuniyet içinde, sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde çocuklara çeşitli hediyeler sunuldu.

x
Yorumlar