Yarış oyunu sevenlere

Otomobiller, özellikle erkekler için daha fazla ilgi noktasıdır. Bilgisayar başında vakit geçirirken de otomobil ile ilgili oyunları oynamak daha çok erkek çocuklarının tercihi oluyor. Oyunlar ile hız yapmak kullanıcıları en çok etkileyen nokta sayılabilir. Ancak bu oyunlarda hız yanında, araba kullanarak tecrübe kazanabilir, trafik kurallarını öğrenebilir, otomobiller hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Hoyunlar editörleri tarafından oluşturulan araba oyunları kategorisi eğlenirken bilgi edinebileceğiniz oyunları da barındırıyor.

Flash oyunlar bilgisayar kullanıcıları için önemli avantajlar sağlıyor. Yükleme gerektirmeden, oyunları web tarayıcınız üzerinden oynama şansı bulmanız en önemli avantajlardan biri sayılabilir. hoyunlar.com sitesi size web tarayıcınız üzerinden araba yarışı oyunları ile de birbirinden değişik seçenekleri sunuyor. Ziyaretçiler farklı pistlerde yarış zevkini; yarış otoları, kamyonlarla, tırlarla yaşayabiliyor. Bunların yanında kamyonet, klasik otomobil, polis arabası, ambulans gibi araçlar kullanabilecekleriniz arasında yer alıyor. Flash oyunlarda bu kadar fazla araba yarışı oyunu bir araya gelmemiştir. Oyun oynama pencerelerindeki yerinde açıklamalarla hemen yarışa başlayabilirsiniz. Yarış tutkunları oyun ekranlarındaki grafik kalitesinden de kesinlikle memnun kalacaklardır.

Süper Araba Oyunu Açıklaması : Otoyolda süper arabanı sür ve patlatman gereken arabaları bularak yok et. Bulduğun arabaları, çarparak ya da yol dışına çıkararak patlatabilirsin. Diğer araçlara mümkün olduğu kadar çarpmamaya çalış, çünkü aracın hasar görür ve oyunu kaybedersin. Oyun yüklenince, Start ve Continue butonlarına tıklayarak göreve başlayabilirsin. Deli oyun sitesinde süper araba oyunları sizi bekliyor,

Ferrari Sürüşü Oyunu Açıklaması : Kırmızı bir ferrari ile otoyolda sürüş keyfine ne dersin? Ferrari markalı lüks otomobili trafiği yoğun olan bir otoyolda sür ve adrenalin bağımlısı ol. Otoyolda hız sınırı yok, fakat trafik yoğun olduğu için kaza yapma oranı fazla. Bakalım bu riski göze alabilecek ve ferrari ile hız yapabilecek misin? Oyun yüklenince, ekrana tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Ferrari oyunları sizleri bekliyor, iyi eğlenceler.

Araba Çek Oyunu  Açıklaması : Araba çekme yarışında mücadele eden bir bayan ve bir erkeğe yardımcı olmak istersen oyuna başlamadan önce karakterini seç ve kısa süre içinde hedeflenen mesafe boyunca aracını çekmeye çalış, aracını başarıyla çekersen diğer seviyelere geçebilirsin, oyuna başlamak için ilk önce play butonuna tık yap, daha sonra ise karakterini seç, iyi eğlenceler.

Otomobil tutkunlarının ve çocukların en fazla tercih ettiği oyunların arasında yer alan yarış oyunları, hoyunlar.com sitesi üzerinde yer alan oyun seçenekleri ile farklı bir boyut kazanacaktır. Kategori içerisinde pek çok çocuğu mutlu edecek olan; Angry Birds yarışı, taş devri yarışı gibi bilinen çizgi film yada oyun karakterleri ile de araba yarışı oynma şansı bulunuyor.