Kartal Bld. Başkan Yrd. Kartalspor başkanlığına talip

2. Lig Beyaz Grup takımlarından Kartalspor’da istifa eden Murat Aygün ve yönetiminin aldığı olağan üstü kongre kararının ardından kulislerde yeni yönetim için aday olacak isimler konuşuluyor.

Ajansspor’dan Mustafa Yaşar’ın haberine göre İstanbul ekibinde 26 Ekim Pazar günü, çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Kasım’da yapılacak kongrede şimdilik sadece Kartal Belediyesi Başkan yardımcısı Avukat Hüsnü Yeşilyurt’un aday olacağı konuşuluyor.

Aydınspor1923 maçı öncesi takımın antrenmanını ziyaret eden, eski yöneticilerle istişarelerde bulunan ve dün de taraftarların arsında maçı izleyen Yeşilyurt’un adaylık için henüz karar aşamasında olduğu ifade ediliyor.

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/10/kartalsporda-murat-aygun-donemi-284×190.jpg” baslik=”Kartalsp0r’da Başkan Aygün istifa etti” url=”http://www.kartal24.com/43509-kartalsporda-baskan-aygun-istifa-etti” icerik=”Sezon öncesi göreve gelirken, bu işi en iyi biz biliriz sloganıyla PTT 1.Lig hedefleyen Kartalsp0r başkanı Murat Aygün sezonun ilk yarısını çıkaramadan istifa etti.”]

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2013/08/kartalsportema.jpg” baslik=”Kartalsp0r yönetim listesi” url=”http://www.kartal24.com/37770-kartalspor-yonetiminde-gorev-dagilimlari-belli-oldu” icerik=”İşte Kartalsp0r’un sezon başı yönetim listesi”]

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar