Pendikspor’da hedef Kartalspor’u Kartal’da devirmek

2.Lig Beyaz Grup’ta oynadığı 8 maçta aldığı 7 galibiyet ve 1 mağlubiyetle lider olan ve hafta sonu komşu ilçe takımı Kartalspor ile zorlu bir derbi oynayacak Pendikspor’da planlar galibiyet üzerine.

Pendikspor Başkanı Sami Bayram Ajansspor’dan Mustafa Yaşar’a önceliklerinin dostluk ve kardeşlik içinde bir maç oynanmasının olduğunu söyledi.

“Artık geçmişi bir kenara bırakalım”

İki kulüp arasında geçmişten bu güne yaşana gelen tatsızlıkların artık unutulması gerektiğine vurgu yapan Bayram, “Ben, yönetimim, teknik kadrom, futbolcularım, ve camiam sporun kardeşlik, dostluk ve barış içinde oynanması adına gayret sarf ediyoruz. Lig’de büyük bir hedefimiz var. O hedefe giden yolda önceliklerimizin bunlar olduğunu her fırsatta söylüyorum. Bu mücadelede tüm rakiplerimizin aynı anlayışta olmasını temenni ediyoruz. Hafta sonu karşılaşacağımız Kartalspor ile geçmişten bu güne yaşanmış olumsuzlukların artık bir kenara bırakılmasının vakti zamanı gelmiş ve geçmektedir. Dileğim artık bu maçın bir milat olması ve futbolun içinde kalacak bir maç öncesi ve sonrası yaşanmasıdır” dedi.

[ilgili renk=”” img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/10/pendik_kartal_261013.jpg” baslik=”Pendikspor’a Kartal deplasmanı öncesi PFDK’dan ceza şoku” url=”http://www.kartal24.com/43781-pendikspora-kartalspor-maci-oncesi-pfdkdan-ceza-soku” icerik=”Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 21.10.2014 tarih ve 22 sayılı toplantısında Pendikspor için şok ceza çıktı.”]

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar