Maltepeli Gamze Boyraz’dan 10 gündür haber alınamıyor

- Yorumlar

İstanbul Maltepe’deki evinden arkadaşlarıyla buluşmak için çıkan Gamze Boyraz’dan 10 gündür, Ümraniye’de yaşayan ve Facebook’ta tanıştığı Özgür Sezgin tarafından kaçırılan 17 yaşındaki fenilketonüri hastası Nesrin K.’dan ise 1 haftadır haber alınamıyor. Her iki kızın ailesi de kızlarının Özgecan ile aynı kaderi yaşamasından korkuyor.

Malatya’da ise 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Esra Gündüz’den 7 gündür haber alınamıyor.

GAMZE 10 GÜNDÜR YOK

İstanbul Maltepe’deki evinden arkadaşlarıyla buluşmak için çıkan Gamze Boyraz’dan 10 gündür haber alınamıyor. Vatan’a konuşan abla Güllü Boyraz, kardeşi Gamze’nin sonunun Mersin’de yakılarak katledilen Özgecan Aslan gibi olmasından endişe duyduklarını belirterek, ‘Kardeşim 6 Şubat’ta Sabahı evden çıktı. Arkadaşlarıyla buluşmuş öğlene doğru arkadaşlarına gideceğini söylemiş.

KIZIMIZ ÖZGECAN OLMASIN!

Arkadaşlarına bize verilmek üzere mektup bırakmış ve mektupta Mardin’e gideceğini söylemiş. Nereye gittiğini, kimin alıp götürdüğünü bilmiyoruz. 10 gündür kayıp, kimin götürdüğünü bilmiyoruz. Telefonu da kapalı. Yetkililer lütfen yardım etsin. Evden çıktığında üstünde bej renginde kaban siyah çizme vardı. Kızımız Özge Can olmasın’’ dedi. Gamze’nin bulunması için emniyet güçlerinin çalışması devam ediyor.

x