Altınok Öz’ün adına futbol turnuvası düzenlediler

- Yorumlar

Kartal ve Çevre Kulüpler Birliği Başkanı ile Kartal Belediyesi tarafından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına futbol turnuvası düzenlendi. İlk karşılaşma, Başkan Altınok Öz’ün başlama vuruşunun ardından Kartal Spor ile Bulvar Spor arasında oynandı.

Kartal ve Çevre Kulüpler Birliği Başkanı ve Kartal Belediyesi tarafından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına futbol turnuvası düzenlendi. Kartal Yunus Stadı’nda düzenlenen turnuvanın açılış maçına Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal ve Çevre Kulüpler Birliği Başkanı Nasır Süleymanoğlu, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda futbolsever katıldı. 18 takımın mücadele edeceği turnuvada dereceye giren takımlara Kartal Belediyesi tarafından ödül verilecek.

“TURNUVA GENÇLERİN SPORA MOTİVE OLMASINI SAĞLAMAK İÇİN DÜZENLENDİ”

Adına düzenlenen futbol turnuvasının açılışına katılmış olmanın kendisini son derece mutlu ettiğini belirten Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Bu turnuva Kartal’ın gençlerinin spora motive olmasını sağlamak için düzenlendi. Arkadaşlar jest yapmışlar sporu da futbolu da sevdiğim için turnuvayı adıma düzenlemişler. Kartal gençliğinin sporla uğraşması için, uyuşturucudan uzak durabilmesi için, yazın bu boşluğunda yarışmacı bir müsabaka sergileyerek gençliğe önemli bir katkıda bulundular. Bu turnuvayı düzenleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

x