CHP İstanbul’da olası ilçe başkan adayları

- Yorumlar

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2015 genel seçim sonuçlarının ardından kongre süreci başladı. Aday olacak isimler ise merak konusu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 2015 genel seçim sonuçlarının ardından kongre süreci başladı. Kongre sürecinde belli olacak olan ilçe başkanlıkları büyük bir merakla bekleniyor.

39 ilçede süren bu heyecanda kulislerden son haberlerin derlenerek oluşturulduğu bu listeler, aday olması beklenen ya da parti tabanı tarafından aday olması istenen kişilerden oluşmaktadır.

İşte o liste:

Adalar: Hıdır Delipınar
Arnavutköy: Nazım Asan, Sevdakar Güler, Ruhi Tuncel, Mustafa Keskin
Ataşehir: Hakkı Altınkaynak, Ayhan Özolu, Serkan Bektaş, Hüseyin Yıldırım
Avcılar: Yüksel Can, Hüseyin Aksu, Hayri Yaman, Bayram Acar, Erhan Bozan, Burak Yüzbaşıoğlu
Bağcılar: Murat Sönmez, Abdurrahman Akalın, İsmail Kelbat, Ali Uçar, Ali Kaya, Cem Kılıç, Ali Öztürk, Ali Sarıçiçek, Muzaffer Yedigül, Erdoğan Nayır, Erkan Doğan
Bahçelievler: Seyit Ali Aydoğmuş, Rıza Akpolat, Musa Çulha, Hüseyin Özkahraman, Gökmen Güneş, Özgür Ağbulut, Haydar Baki Doğan
Bakırköy: Celal Sevinç, Tülay Ateş, Selçuk Biber, Ziya Distanlı, Serdal Kılavuz, Mehmet Sait Yücel
Başakşehir: Kazım Özeren, Mehtep Albayrak, Nurcan Şanlı, Kadir Polat, Deniz Bakır

Bayrampaşa: Hasan Mutlu, Mustafa Ataş, Muradiye Albayrak Şit
Beşiktaş: Şerif İlker Uygun, Hakan Atalay, Özgür Koçak, Mehmet Aslan
Beykoz: Şevket Arıkan
Beylikdüzü: Yaşar Genç
Beyoğlu: Muharrem Bulut, İnan Güney, Seval Ödemiş, Engin Baba, Şahin Özdemir, Oğuz Ünver, Murat Taştekin
Büyükçekmece: Hüseyin Remzi Gökbulak, Şahanım Meter
Çekmeköy: Erdoğan Bozkurt, Hüseyin Kızıldaş, Sami Yayla

Çatalca: Halil Muharrem Gök, Mehmet Çoban, Taşkan Uysal, Fırat Aykut
Esenler: Cafer Tuna, Halil Özden
Esenyurt: Ali Gökmen, Çetin Çapan, Kemal Deniz Bozkurt, Server Gökmen, Günnur Orhun
Eyüp: Sinan Akçiçek, Ferzan Özer, Kıymet Koçak, Ahmet Kartalkanat, Safi Karayalçın, Selami Çelebioğlu, Mustafa Tüysüz
Fatih: Bülent Sülek, Uğur Ataş, Fazıl Uğur Soylu, Soner Özimer, Ahmet Akbulut, İbrahim Uyarer, Oğuz Polat, Doğan Görgü
Gaziosmanpaşa: Seyit Hasan Ömür, Özge Çamcı, Mehmet Polat

Güngören: Hüseyin Konuk, Mehmet Akyürek, Selami Özdemir
Kadıköy: Ali Narin, Fikret Ünlü, Hayri Güngördü, Fehamettin Taş, Necati Ekşi, Aykut Dağyeli, Hakan Yüksekal
Kağıthane: Şükrü Parlak, Saniye Yurdakul, Zeynel Öztürk, Kemal Taştan
Kartal: Erdal Kıskanç, Kamer Gök, Taner Özdemir, Özkan Özdemir, İmam Aydın, Yıldırım Emsiz, Derya Şentürk, Yusuf Özkanlı
Küçükçekmece: Dursun Zengin, Gürkan Canol, Cevdet Ateş, Oruç Oymak, Bektaş Davutoğlu, Erhan Aslaner, Turhan Dinç
Maltepe: Dursun Ali Toraman, Necdet Saraç, Kemal Hasgül, Mehmet Türkyılmaz, Hasan Solmaz, Şahin Çakır, Engin Özkan, Ufuk Ayvataş, Bülent Tufan, Hasan Solmaz

Pendik: Kemal Ercan, Yakup Yeter, Özcan Yıldız, Atakan Atmaca, Tarık Balyalı
Sancaktepe: Gamze Öztürk
Sarıyer: Mehmet Deniz, Aycan Alp, Ali İhsan Özdemir
Silivri: Suna Göçengil, Dilruba Akın Önal, Mümin Tuğlu
Sultanbeyli: Hayati Bozkaya, Özgür Erdem
Sultangazi: Ali Boztaş, Mustafa Tiryaki
Şile: Şecaattin Güney, Aras Aslan, Kamer Demir

Şişli: Veli Çellik, Muammer Keskin
Tuzla: Ali Çelik, Rıza Erdoğan, Bayram Akpınar
Ümraniye: Zeynel Kızılkaya, Nurkal Dedetaş, Turan Toptaş
Üsküdar: Erdoğan Altan, Hasan Durdağı
Zeytinburnu: Barbaros Doğruel, Resmiye Göç, Metin Doğan, Bülent Yalçınkaya, Seyfi Taşkın, Tacettin Akdağ, Hakan Vardar, Tayfun Zorlu

x