Uğur Mumcu Cemevi’nden Öz’e ziyaret

- Yorumla

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi Cemevi Derneği Yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Öz’ü makamında ziyaret etti.

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi Cemevi Derneği Yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kartal Belediye Meclis Başkan Vekili Ali Ekber Şahin, Cemevi Dernek Başkanı Mahmut Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Uğur Mumcu Mahallesi Teşkilat Başkanı Çetin Gürel ve Başkan Danışmanı Özbey Pekşen hazır bulundu.
Kartal’da yapılan çalışmalar hakkında Cemevi Derneğini bilgilendiren Başkan Altınok Öz:” Halkımız için ara vermeden gece gündüz çalışıyoruz. Kartal halkının mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Kartal’da cami, cemevi, kilise, okul gibi eğitim ve ibadet yerlerine ayrım gözetmeksizin yardımlarımızı yapıyoruz.” dedi. Başkan Altınok Öz, yaptığı konuşmanın ardından dernek yönetimine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Cemevi Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Altınok Öz’e dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Cemevi Derneği Başkan ve Üyeleri, Kartal’da yapılan çalışmaları takdir ettiklerini belirterek Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar diledi.

x
Yorumlar