Kartal’daki muhtarlık binaları kışa hazırlanıyor

Kartal Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde muhtarlık hizmet binalarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Çavuşoğlu Mahalle Muhtarlığı’na da yeni çatı yaptı.

Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çavuşoğlu Mahalle Muhtarlığının hasar gören ve yağmur yağdığı zaman muhtarlık binasına su sızmasına neden olan çatısını, yeniden inşa etti. Delinen çatıyı tamamen kaldırarak altına keresteden iskelet inşa eden ekipler, izolasyonunu da sağlayarak çatı kaplamasını gerçekleştirdi. Yapılan bu çalışma ile altı doldurulan çatı, fırtına, yağmur ve kar yağışına daha dayanıklı hale getirildi.

Çavuşoğlu Mahalle Muhtarı Arif Koç: “Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi’nin duvarı, Sabri Taşkın İlköğretim Okulu’nun bahçe düzenlemesi, Çavuşoğlu Mahallesi’nin su kanalları ve çevre düzenlemesini yaptıkları için; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e ve Kartal Belediyesi personeline, mahallemizin eksikliklerini giderdikleri için teşekkürlerimi sunarım” dedi.

KARTAL'DAKİ MUHTARLIK BİNALARI KIŞA HAZIRLANIYOR (1)

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar