Kartalspor yeni sezon hazırlıklarına İstanbul’da devam ediyor

- Yorumla

Kartalspor yeni sezon hazırlıklarına İstanbul’da devam ediyor

Kartalspor  yeni sezon hazırlıklarına bugün gerçekleştirdiği çift antrenmanla devam etti.

Saat 10:30’da Teknik direktör Özgür Zengin yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 40 dakika süren günün ilk antrenmanında Zengin’in yardımcıarı Selçuk Yıldırımkaya, Serdal Meral ve kaleci antrenörü Aziz Akgün hazır bulundu.

Kartalspor antrenman sahasında gerçekleştirilen günün ilk antrenmanı teknik direktör Özgür Zengin’in yaptığı antrenman bilgilendirme toplantısı sonrasında yapılan ısınma çalışmasıyla başladı.

Isınma çalışması sonrasında 5’e 2 top kapma ve pas çalışması gerçekleştirilirken Sarıyer karşılaşmasında uzun süre forma giyen oyuncularımız Rejenerasyon antrenmanı sonrasında dinlenmeye çekildi.

Sarıyer maçında kısa süre forma giyen oyuncularımız ise antrenmanın devamında dar alan oyun oynadı. Oyuncularımız günün ilk antrenmanını soğuma ve esneklik çalışmasıyla tamamladı. İç yan bağlarında esneme olan Yasin Abdioğlu bugünkü antrenmanda yer almadı.

Ayrıca bugün gerçekleştirilen antrenman esnasında 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasında iyi arkadaş olan Uğur Utlu ve Sait Ulucan kısa bir tartışma yaşadı. Teknik ekip iki futbolcuyu tekrardan barıştırarak ikiliye el ele sahadan tur atma cezası verdi.

Kısa sürede yaşan gerginliği unutan oyuncular birbirlierine sarılarak antrenmanı tamamladı.

Günün ikinci antrenmanı Kartal stadında saat 17:30’da teknik direktör Özgür Zengin’in antrenman bilgilendirme toplantısıyla başladı.

Antrenman bilgilendirme toplantısı sonrasında ısınma çalışması yapan takımımız çabukluk ve pas çalışmasıyla antrenmana devam etti. Takım antrenmanın son bölümünde yarım sahada maç yaparken soğuma ve esneklik çalışmasıyla günün ikinci antrenmanını tamamladı.

Kaleciler Yavuz, Enes ve Kubilay kaleci antrenör Aziz Akgün eşliğinde takımdan ayrı olarak özel kaleci antrenmanı gerçekleştirdi. İç yan bağlarında esneme olan Yasin Abdioğlu takımdan ayrı düz koşu gerçekleştirdi.

x
Yorumlar