Ahmet Şimşek’te “Sinema Günleri” başlıyor.

Ahmet Şimşek’te “Sinema Günleri” başlıyor.

Ağustos ayı başında planlanan ancak ertelenen “Sinema günleri” etkinliğinin yeni takvimi belirlendi. Ahmet Şimşek Koleji Tiyatro ve Sinema Kulübü’nün organize ettiği etkinlik, 1 Eylül 2015 tarihinden itibaren başlayacak.

Ahmet Şimşek Koleji sinema salonunda gerçekleştirilecek olan “sinema günleri” etkinliği her gün 14.30’da başlayacak ve 2 film birden gösterilecek. Sinema günleri etkinliğinden sadece Ahmet Şimşek Koleji öğrencileri yararlanabilecek.

“Okulumuzdaki etkinlikler herkesi mutlu ediyor.”

“Sinema günleri” etkinliğinin sosyal bir hizmet olduğunu belirten Ahmet Şimşek, “Etkinlik kulüplerimiz, okulumuzun kurulduğu ilk günden bu yana birbirinden başarılı projelere imza atmıştır.

Okulumuzdaki yüksek kaliteli eğitimin yanı sıra, etkinliklerimizle de 30 yıldır kalplerdeyiz. Etkinlik kulüplerimiz, bazen ailelerin bile fark edemediği yetenekli öğrencilerimizi ortaya çıkarmakla birlikte, bu tür sosyal projelere de imza atarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Yüzme kulübümüzün düzenlediği, okulumuz dışından öğrencilerin de katıldığı ‘Yüzme günleri’ etkinliğimiz hala devam etmektedir. Yaz okulumuzdaki öğrencilerimiz tatilin tadını doyasıya çıkarmaktadır.

Okulumuzdaki etkinlikler öğrencilerimizi de, ailelerini de, bizleri de mutlu etmektedir.”dedi.