Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar’dan Başkan Altınok Öz’e ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü, Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar makamında ziyaret etti. Ziyarette Yalova Balkan Göçmenleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Lütfü Özgür ve Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Olcay Özgün de hazır bulundu. Başkan Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’da yapılan deprem ve yerinde dönüşüm konusunda Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar’a bilgiler verdi. Yapılan projeler ve hizmetleri anlattı.

Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar, “Kartal Belediye Başkanımız Kartal’da çok önemli hizmetlere imza attı. Kendisini gururla izliyor, tecrübelerinden faydalanıyoruz.” dedi. Acar, Başkan Altınok Öz’e Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın selamlarını ileterek Yalova Belediyesi’nin kültür yayınları içerisinde en önemli yere sahip Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova anılarını anlatan “Yalova Benim Kentim” kitabını hediye etti.
Ziyaretin sonunda Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar, Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar dilerken, Başkan Altınok Öz’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar