CHP Kartal’da Taner Özdemir’e şok uzaklaştırma

- 2 yorum

CHP’li Taner Özdemir son zamanlarda CHP içinde tartışılan bir isim haline gelmişti. Ünlü sanatçı ve belediye meclis üyesi Taner Özdemir partisinden 1 yıl uzaklaştırıldı.

Yüksel Çiftçi döneminde Kartal CHP içinde daha rahat ve daha çok hareket kabiliyetine sahipti. Ancak seçimlerden sonra işler değişti. Belediye Meclis seçimleri de bunun tuz biberi oldu.

Özellikle Yüksel Çiftçi döneminde onu CHP’nin eylemlerine çok hızlı katılması ve meydanlara gelmesiyle biliyoruz.

Belediye Meclis başkan vekili seçildikten sonra Kartal CHP ile arası iyice açıldı. Son olarak ta aldığımız bilgilere göre CHP’den 1 yıl uzaklaştırıldı.

Taner Özdemir bu karardan sonra ne yapacak, merak konusu. DSP ise beklemede. Özellikle Kartal’da CHP küskünleri DSP’de toplanıyor.

x
Yorumlar
Eser

Dsp de beklemede demisiniz bizim ılce baskanimiz halkı bekliyor Taner beyle bizim ılce baskanimiz asla herhangi bir pazarlığı yoktur Ilhan baskanın bir dakika boş vakti yok kartalı AKP ye kaptırmayacağım diyerek gece gündüz çalışıyor Dsp eğer çıkış yapmasa idi secimi AKP alır diyor ılce baskanimiz Chp den gelen arkadaslara elbetteki ılce baskanimiz karar verir ılce başkanımız Ilhan Guzelgun kartal seninle gurur duyuyor

Kartallı

Taner Özdemir ne yapmış ne olmuş iyi mi kötü mü olmuş!? Karar mercileri neye göre kime göre bu kararı almış. Halkçı Partiye nolmuş? Kartal İlçe ve yerel yöneticileri özellikle Kılıçdaroğlu’na kulak versin, herkese tıkadıkları kulaklarını iyi açsınlar…