Ankara Demirspor maçının hazırlıkları başladı.

Ankara Demirspor maçının hazırlıkları başladı.

Lig’in ilk haftasında deplasmanda Manisaspor’la karşılaşan ve bu karşılaşmadan puansız ayrılan Kartalspor lig’in ikinci haftasında sahasında oynayacağı Ankara Demirspor karşılaşmasının hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Saat 17:00’da Teknik direktör Özgür Zengin yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca Zengin’in yardımcıları Selçuk Yıldırımkaya ve kaleci antrenörü Aziz Akgün hazır bulunurken cenazesi olan Serdal Meral bugünkü antrenmanda yer almadı.

Kartalspor antrenman sahasında gerçekleştirilen çalışma teknik direktör Özgür Zengin’in yaptığı antrenman bilgilendirme toplantısı sonrasında yapılan serbest ısınma çalışmasıyla başladı.

Serbest ısınma çalışması sonrasında koordinasyon ve çabukluk çalışması yapan takımımız dar alanda üç takımlı pas oyunu ile antrenmana devam etti. Antrenmanın devamında iki takımlı dar alanda oyun oynayan Kartalspor son bölümde kenar orta sonuçlandırma ve şut çalışması gerçekleştirdi.

Kaleciler Yavuz, Enes, Kubilay ve Yiğit kaleci antrenörümüz Aziz Akgün eşliğinde takımdan ayrı olarak özel kaleci çalışması gerçekleştirdi.

Kartalspor Ankara Demirspor karşılaşmasının ilk hazırlık antrenmanını soğuma ve esneklik çalışması yaparak sonlandırdı.

Kulüp Başkanı Binali Aydın ile yöneticiler Kerem Çeboğlu ve Şener Dak bugün gerçekleştirilen antrenmanı takip ederken hafif sakatlıklığı bulunan Batıhan Özgür bugün gerçekleştirilen antrenmanda yer almadı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar