Maltepe Belediyesi’nde Bayramlaşma

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 9 günlük bayram tatili öncesi belediye personeli ile bayramlaştı.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 9 günlük bayram tatili öncesi belediye personeli ile bayramlaştı. Sabahın erken saatlerinde birimleri ziyaret etmeye başlayan Kılıç, “Bu bayram barış getirsin” dedi.

Kurban Bayramı tatili öncesinde belediye personeli ile bayramlaşan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilk olarak sabahın erken saatinde Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret etti. Kılıç daha sonra sırasıyla, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile ana hizmet binasındaki çalışanların bayramını kutladı. “Maltepelilerle gönül bağı kurduk” diyen Kılıç, “Kimseyi ayırmadan, herkese hizmet ediyoruz” dedi.

ŞEHİTLERİ UNUTMADI
Cumhuriyeti bugünlere taşırken çok şehit verildiğine vurgu yapan Kılıç, “Son dönemde acı olaylar yaşadık. Ülkenin dört bir yanından şehit cenazeleri kaldırdık. Artık bayramlarda anaları gözü yaşlı görmek istemiyoruz. Bu bayram hepimize birlik, beraberlik, huzur ve barış getirsin. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum” diye konuştu. Konuşmasının ardından tüm çalışanlarla teker teker bayramlaşan Başkan Kılıç, “Kırgınlıklarınız, küskünlükleriniz varsa bayramlar gönül almak için güzel bir fırsattır. Bu bayram sevdiklerinizi yalnız bırakmayın. Hepinize ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum” dedi.