Niğde’den Milletvekili Adayı Olan Ömer Fethi Gürer den İlk Açıklama Geldi

Niğde Cumhuriyet Halk Partisi 1 Sira milletvekili adayı olmam nedeni ile mesaj ve yorumları için çok teşekkür ediyorum tek tek yanıtlayamadığım için hoş görü diliyor.Ayrıca Sürece Katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum

Niğde ile ilgili beş kitap yazdım.Binlerce köşe yazım gazetelerde yer aldı. herkesin ve herkesimin sorunları ile ilgilendim. Niğdemizin gelişimine katkı sunmaya çalıştım.Şimdi sorunların çözüm için yola çıktım.Desteğinizi bekliyorum. Birlikte başaracağımıza inanıyorum. Niğde için,Ülkem için çıktığım yolda sizlerin desteğini çok önemsiyorum.

İnsanca Hakça bir yaşam için çalışacağım. Köyde kasabada ilçelerimizde seçime kadar düşüncelerimi paylaşacağım.Önerilerinizi dinleyeceğim.Ülkem içinde, Niğde içinde çok çok çalışacağım.

Tekrar ilginize ve desteğinize teşekkür ediyorum. Ayrıca Bu sayfada çoğunluğu Kartal’dan dostlarım var onların benimle aynı mutluluğu yaşadıklarını görmek ve hissetmek çok mutlu olmama vesile oldu.

Başta Belediye Başkanımız Op. Dr Altınok Öz olmak üzere tüm Kartal ve Kartal Belediye ailesine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinden sonra yazacaklarımı olacak o güne kadar çalışmak zamanı.Hoşça Dostça kalın. Selamlar
ÖMER FETHİ GÜRER

Adsız

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar