Disney Channel’dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Çocukların sevdiği, ailelerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle aile boyu eğlencenin adresi haline gelen Disney Channel’ın yepyeni çizgi filmi Miles Yarının Ötesinde, 26 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’da İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Konya’daki belirli Cinemaximum sinemalarında ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.
İstanbul Cevahir AVM, Carrefour Maltepe Park, Ankara Atlantis, İzmir Mavişehir, Antalya Migros, Bursa Carrefour ve Konya Kent Plaza’daki Cinemaximum sinemalarında saat 11.00-12.00 arası gerçekleşecek özel gösterimlerle çocuklar Miles’ın uzay maceralarıyla dolu dünyasına ortak olup, yaz tatiline keyifle veda edecek.

Disney Channel’da 28 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da ekrana gelmeye başlayacak olan Miles Yarının Ötesinde, galaksiler arasında birbirinden eğlenceli maceralara atılan 7 yaşındaki Miles ve ailesinin hikâyesini konu alıyor. NASA astronotları danışmanlığında hazırlanan çizgi film, her bölümde çocuklara bilim ve uzay hakkında ilginç bilgiler vermenin yanı sıra ailenin önemi, problem çözme ve yardımlaşma konularında mesajlar iletiyor.