Başkan Öz, Minik Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 2015/2016 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla Atalar Mahallesi’nde bulunan Merkez Kreş öğrencileri ile bir araya geldi.

 

Kartal’da 1 olan kreş sayısını ‘Her Mahalleye Bir Kreş Projesi’ ile 11’e ulaştıran ve her fırsatta geleceğin büyükleri olan çocuklarla bir araya gelip, eğitimlerine yönelik projeler geliştiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz,  2015/2016 eğitim-öğretim yılı dolayısı ile Atalar Mahallesi’nde bulunan Merkez Kreş öğrencilerini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Altınok Öz’e; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Feyyaz Kaynak, Özel Kalem Müdürü Fehmi Okay, Basın Danışmanı Haydar Oğuz, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül, Kreşlerden Sorumlu Müdür Enif Yavuz Dipşar ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel eşlik etti.

 

Gerçekleştirdiği ziyarette, okul öğretmenlerinden bilgi alan Başkan Altınok Öz, göreve geldiği 2009 yılındakiseçim beyannamesinde yer alan ‘Her Mahalleye Bir Kreş Projesi’  ile tüm Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceklerini belirtti. Minik öğrencilerin sevinç gösterileri ile karşılaşan Başkan Altınok Öz, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar diledi.