İstanbul’da öğleden sonra okullar tatil mi? İşte kar tatili olan iller!

- Yorumlar

İstanbul’da öğleden sonra okullar tatil mi? 7 Ocak Pazartesi günü öğleden sonra İstanbul’da kar tatili var mı? İstanbul Valiliği Okulların tatil durumuyla ilgili açıklama yaptı mı? İşte İstanbul’da kar tatili olup olmamasıyla ilgili son dakika haberleri.

Kartal 24 Haber Merkezi AKOM’u takipte. Okulların tatil olması ile ilgili açıklama gelir gelmez son dakika olarak duyuracağız. Şu an için tatil açıklaması yok.

Yeni Haber -Tıklayın: Son Dakika! İstanbul’da Bazı Okullar Tatil Edildi

İşte eğitime ara verilen il ve ilçeler:

Erzincan
Erzincan’da iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı sebebiyle eğitim-öğretime bir gün ara verildi. Tercan ve Çayırlı ilçelerinde de okullar bir gün süresince tatil edildi.

Muş
Muş’ta etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez ve merkeze bağlı köylerde okullar Pazartesi günü için tatil edildi.

Gümüşhane
Gümüşhane’de kar yağışının etkili olduğu 4 ilçede taşımalı eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Kars
Kars Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada elverişsiz hava koşulları nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamileler ile engelli personellerin 7-8 Ocak günleri idari izinli sayılacakları bildirildi.

Hakkari
Hakkari Valiliği İl Hıfzı Sıhha Kurulu kararıyla, Hakkari Merkez ile Yüksekova ve Çukurca ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süreyle tatil edildi.

Ağrı
Ağrı Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki köy ile YİBO’lar ve taşıma merkezi ilköğretim ve ortaöğretim okullarını tatil ettiğini açıkladı.

Erzurum
Erzurum’da merkez ilçeler Yakutiye, Palandöken ve Aziziye’nin ardından il genelinde okulların 1 gün tatil edildiği duyuruldu.

Tunceli
Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 4 ilçede okullar 2 gün, 1 ilçede ise 3 gün süreyle tatil edildi.

Eleşkirt
Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde tüm okullar 1 gün süreyle tatil edildi.

x