Maltepe Park’ta Atatürk’ün Anısına Dev Tablo

- Yorumlar

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, tüm sanatsever ziyaretçileriyle birlikte Bir Tablo Bin Fırça projesinde buluşuyor. AVM içerisinde kurulacak dev tablo ile Atatürk’ün anısı bir kez daha ölümsüzleştirilecek.
Alışveriş ve eğlencede ’Tüm aile için ilk durak Maltepe Park’ söylemi ile yoluna başarıyla devam eden Maltepe Park Alışveriş Merkezi, daha önce yapılmamış bir proje ile bir ilke imza atıyor. 31 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Bir Tablo Bin Fırça projesi tüm sanatsever ziyaretçileri buluşturuyor. ’’Atatürk’e verdiğiniz değeri göstermek için bir fırça darbesi de sizin olsun.’’ sloganıyla projesine start vermeye hazırlanan Maltepe Park, önemli ressamları da proje kapsamında bir araya getiriyor.
Yrd. Doç. Dr. Erol Yıldır ve Ressam Cemil Özçelik’in yetenekli fırçalarının önderliğinde gerçekleşecek projede; sanata ilgi duyan tüm ziyaretçiler Atatürk’ün anısına yapılacak dev tabloya fırça darbeleriyle iz bırakabilecek. Ziyaretçiler birlikte resim yapmanın mutluluğunu yaşarken; projede kullandıkları fırçayı da günün anısı olarak alabilecekler.
Projede Minikler de Unutulmadı!
Proje kapsamında sanata daha şimdiden gönül veren minik ressamlar unutulmadı. Minik ressamlar, proje boyunca kendileri için özel olarak hazırlanan tuvalleri ve küçük fırçalarıyla Atatürk’ün anısı için resim yapabilecekler.
Maltepe Park, sanata ve Atatürk’e değer veren tüm ziyaretçilerini 31 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında zemin katta gerçekleşecek bu değerli projeye davet ediyor.

x