Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos’dan Başkan Öz’e Anlamlı Mesaj

50.Yıl General Refet Bele Ortaokulu öğretmenlerinden proje koordinatörü Aynur Ateş Aydın ile Ayhan Aydın ve Öznur Tektaş, Erasmus Projesi kapsamında Başkan Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Başkan Altınok Öz’e Yunanistan’ın Girit kenti Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos’un gönderdiği hediyeler takdim edildi.

Erasmus + Projesi kapsamında ‘A Tale of Many Cities’ projesi’nin 3. durağı Girit’e giden Kartal 50. Yıl General Refet Bele Ortaokulu öğretmenleri, Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos tarafından kabul edildi. Heyet burada Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos’a Kartal Belediyesi tarafından gönderilen geri dönüştürülmüş kağıt üzerinde yer alan tohumlu kitap ayracı, karaçam tohumlu kalem, Kartal’ın Tarihi’ni anlatan kitabı, Türk Bayrağı ve Kartal Belediyesi’nin logolu bayraklarından oluşan hediyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ‘ün dostluk, kardeşlik, barış ve başarı mesajları ile takdim etti. Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos ise aynı temennilerle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Altınok Öz’e iletilmesi üzere çeşitli hediyeler takdim etti.

Girit ziyareti sonrası Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret eden 50.Yıl General Refet Bele Ortaokulu öğretmenleri; Aynur Ateş Aydın, Ayhan Aydın ve Öznur Tektaş, Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos’un dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarını Başkan Altınok Öz’e iletti. Ziyaretin sonunda Aydın, Girit Belediye Başkanı Vassilis Lambrinos’un Başkan Altınok Öz’e özel olarak gönderdiği Girit savaşlarını anlatan bir kitap ve madalya takdim edildi.