Kırcaali Belediyesi ve Gedik Üniversitesi’nden Başkan Öz’e Ziyaret

- Yorumla

Bulgaristan Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis İsmail, Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hülya Gedik, Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Marmara Bölge Temsilcisi Lütfü Özgür, Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Poyrazoğlu ve Yalova Belediyesi CHP Meclis üyesi Selçuk Atasoy; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Kartal Belediyesi CHP Meclis üyeleri’nin eşlik ettiği ziyarette Başkan Altınok Öz, Kartal’da devam eden ‘Deprem ve Yerinde Dönüşüm’ hakkında konuklarına bilgi verdi. Başkan Altınok Öz: ‘Kartal’da deprem dönüşüm devam ediyor. Kartal Belediyesi olarak Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü’nü kurduk. Türkiye’de en iyi dönüşüme imza atan belediye, Kartal Belediyesi’dir.” dedi. Başkan Altınok Öz konuşmasının ardından konuklarıyla proje odasına geçerek, Ceviz Meydanı, Uğur Mumcu Meydanı, Etap-1 ve Etap-2 projeleri hakkında kendilerine bilgi verdi. TAK Kartal’ı (Tasarım Araştırma Katılım) ziyaret eden Başkan Altınok Öz ve konukları, TAK Kartal’ın çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Ziyaretin sonunda Başkan Altınok Öz; Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis İsmail ile Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hülya Gedik’e Kartallı bir cam ustasının eseri olan şekerlik hediye etti.

KIRCAALİ-GEDİK ÜNİVERSİTESİ ZİYARET HABER (1)

KIRCAALİ-GEDİK ÜNİVERSİTESİ ZİYARET HABER (3)

x
Yorumlar