CHP BOLU MİLLETVEKİLİ TANJU ÖZCAN VE GÖKÇESU BELEDİYE BAŞKANI ATİLLA ATEŞ’TEN BAŞKAN ÖZ’E ZİYARET

- Yorumlar

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş ve beraberindekiler, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette milletvekili Tanju Özcan ve Bolu Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, dönüşümde ve değişimde Kartal’ın model olduğunu ifade ettiler. Başkan Altınok Öz de Kartal’da hayata geçirilen projeler ile “Yerinde ve Deprem Dönüşüm” hakkında kendilerine bilgi verdi. Başkan Altınok Öz, “Kartal’da insan odaklı projeler gerçekleştiriyoruz. Önceliğimiz insandır. Halkımızın huzurlu ve güvenli bir Kartal’da yaşaması için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş ayrıca Kartal Belediyesi ve Makine Mühendisleri Odası arasında imzalanan, asansörlerin yıllık kontrollerinin yapılması protokol törenine gözlemci olarak katıldılar. Ziyaretin sonunda Özcan ve Ateş, Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar dileyerek Kartal Belediyesi’nin çalışmalarını takip etmeye devam edeceklerini belirttiler.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

x