Mahalle birim başkanları ve meclis üyeleri toplantıda bir araya geldi

- Yorumlar

Her ay yapılan Mahalle Birim Başkanları ve Meclis Üyeleri Toplantısı’nın bir yenisi daha gerçekleştirildi. Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Meclis Üyeleri ve Mahalle Birim Başkanları ile bir araya geldi.

Kartal Belediyesi Ekolojik Çadır’da gerçekleştirilen toplantıya; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Kadın Kolları Başkanı Refika Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları Başkanı Uğur Temel, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanları Haydar Oğuz, Özbey Pekşen, Özel Kalem Müdürü Cem Çetin, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Birim Başkanları katıldı.

Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan yaptığı konuşmada:” Öncelikle yapılan seçimle Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları Başkanı olan Uğur Temel ve yönetimine başarılar dilerim. Daha sonra yapılan CHP Kartal İlçe seçimini kazanan Sayın Erdal Kıskanç ve yönetimine, pazar günü yapılacak olan CHP Kadın Kolları seçimi için de adaylarımıza başarılar dilerim. 2019 yılı yerel seçimlerinde çalışacak olan bu ekibe büyük iş düşüyor. Hedefimiz her zaman hem yerel, hem genel seçimleri kazanmaktır. Daha güzel Kartal, daha güzel Türkiye için çalışmamız lazım. Bu yüzden bize çok iş düşüyor. Unutmayalım ki Cumhuriyet her zaman korunmalıdır. Cumhuriyet’e ve onu bize armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e çok şey borçluyuz. Dün bir örneğini gördük. Bilim dalında Nobel Ödülü alan Aziz Sancar açıklamasında ‘Ben bu ödülü aldıysam Cumhuriyet’e ve Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyum’ dedi. Biz de bu güzel ülkeye ve Cumhuriyet’e sahip çıkmamız lazım. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. Kartal Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün de selamlarını iletiyorum.” dedi.

MAHALLE BİRİM TOPLANTISI (3)

x