Sporla Tanıştılar, Sevdiler, Azmettiler, İlçelerini Temsil Ettiler

- Yorumlar

Kübra, Sevda, Aleyna, Büşra, Şevval, Amine, Özlem, bu yıl ilk defa başladıkları sporla, tanıştıkları krosla, ilçelerini “Valilik Kupası Kros Müsabakaları”nda temsil etme başarısı göstererek, okullarının ve ailelerinin gururu oldular.

Yaşadıkları sevinci Kartal Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz ile paylaşmak isteyen sporcu küçükler, Okul Müdürü Alper Aydın ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Hakan Kasırga ile birlikte, 22 Aralık Salı günü kupalarını, Müdürleri Harun Tüysüz’e takdim ettiler.

Aralık ayı içinde 46’ncısı yapılan “Valilik Kupası Kros Müsabakaları” ‘Küçük Kızlar’ kategorisinde Kartal’ı ve Anadolu Yakası’nı temsil etme başarısı gösteren Selma Akay İmam Hatip Ortaokulu sporcuları, okul bahçesinde koşarak hazırlandıkları ve ilk kez katıldıkları yarışlarda rakiplerini geride bıraktılar ve elde ettikleri başarıyla hedef büyüttüler.

Spora büyük önem veren ve akademik başarıya olumlu katkı yaptığını belirten Kartal Milli Eğitim Müdürü’nün daimi destek sözü verdiği küçük kızlar, gelecek yıllarda il temsilcisi olmayı ve ileride de sporcu olmayı hedefliyorlar.

5

x