Kartal Belediyesi Voleybol Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

- Yorumlar

Kartal Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kartal Belediyesi Birimler Arası 8. Geleneksel Voleybol Turnuvası’nın ödül töreni, Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. Ödül töreni öncesi final maçını oynayan Kreş ve Zabıta Müdürlüğü kıyasıya mücadele etti. Törene Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Ali Apaydın, Feyyaz Kaynak, KARYAPSAN Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül, KARTANSAŞ Genel Müdürü Düzgün Çapar, Kartal Belediyesi birim müdürleri, Kartal Belediyesi çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Final maçından Kreş Müdürlüğü galip çıkarken Zabıta Müdürlüğü 2. Fen İşleri Müdürlüğü ise 3. oldu. Strateji Geliştirme Müdürlüğü ise onur ödülü aldı.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz, final maçı sonunda 1. olan Kreş Müdürlüğü’ne ödülünü takdim etti. Dereceye giren takım oyuncularını da tebrik eden Başkan Altınok Öz, turnuvada görev alan kadın hakemlere de teşekkür etti.

VOLEYBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ (2)

VOLEYBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ (4)

VOLEYBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ (5)

VOLEYBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ (6)

x