Sevgili Karım adlı tiyatro oyununa Kartal’da Yoğun İlgi

- Yorumlar

Kartal Belediyesi, Ocak ayı etkinlikleri kapsamında Kayra Şenocak’ın yazıp Emre Özkan’ın yönettiği “Sevgili Karım” adlı tiyatro oyununu Kartallı tiyatro severlerle buluşturdu.

İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun usta oyuncuları; Metin Yıldız, Merve Sevi, Dost Elver, Kayra Şenocak, İrfan Kangı, Kimya Gökçe Aytaç ve Berrak Güvem tarafından sahnelenen oyuna Kartallılar yoğun ilgi gösterdi. Bir kadın, bir erkek, bir avukat ve bir milyon dolar! Hepsi bir araya gelince ilginç olayların yaşandığı iki perdelik komedi oyunu Kartal Belediyesi Soğanlık Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluştu. Kartal Belediyesi tarafından ücretsiz sahnelenen oyun, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Oyunu; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, Kartal Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Yusuf Altay, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cem Çetin, Kartal Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Erdal Yıldırım ve salonu dolduran çok sayıda Kartallı ilgiyle izledi.

x