Kartal24’ten DUYURU Var..

- Yorumlar

Merhaba değerli okurlarımız.
Kartal 24 her gün sizlere Kartal ve İstanbul’dan haberler vermeye devam ediyor.
Kartal 24’ün sizlere daha kaliteli hizmet vermesi için çalışmalarımız sürüyor. Kısa bir süre içinde online sitemize küçük bir geliştirme güncellemesi yapacağız.
Kartal 24’e Kartal’dan hiçbir kurumun sponsor desteği bulunmamaktadır, yani gücünü tamamen okurlarından almaktadır ve tek geliri site üzerindeki reklamlardır.
Değerli okurlarımızdan ricamız, eğer reklam engelleme yazılımı kullanıyorlarsa lütfen Kartal 24’ü beyaz listeye almalarıdır. Yakında yapacağımız performans ve görsel geliştirme güncellemesine, reklam engelleme yazılımı kullananların siteye erişimlerini engelleyecek bir kodlamayı da dahil edeceğiz. Yani reklam engelleme yazılımı kullanıp Kartal 24’ü beyaz listeye almayanlar ya da Kartal 24 üzerinde bu yazılımı durdurmaya ayarlamayanlar için artık hizmet vermeyeceğiz. Ayrıca destek vermek isteyen okurlarımız için bir bağış kısmı oluşturacağız.
Kartal 24 okurlarına, 5 yıldır Kartal ve İstanbul’dan haberleri anında, ilkeli ve objektif bir perspektiften sunuyor ve okurlarının destekleri sayesinde sunmaya devam edecek.

x