Kartal Belediyesinden Anadolu Adalet Sarayına Spor Salonu

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz; Anadolu Adalet Sarayı’nda, yapımına destek verdiği spor salonunun açılışını yaptı.

Anadolu Adliyesi personelinin ihtiyacının karşılanması amacıyla Adalet Sarayı’nın D blok zemin katında hizmete giren spor salonunun açılışına Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Fehmi Tosun, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Anadolu Adalet Sarayı Komisyon Başkanı Hayri Kaynar, çok sayıda savcı ve adli personel katıldı.

Başsavcı Tosun; spor salonunun yaptırılmasında katkısı bulunan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür etti. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Dr. Turgut Mermertaş, Feyyaz Kaynak, Meclis Üyesi Av. Perihan Sevim, Efrayim Deveci ve Özel Kalem Müdürü Cem Çetin’in de katıldığı açılışta Başsavcı Tosun, spor salonunun hizmete girmesiyle adliye personelinin spor olanağından yararlanacağını söyledi.

Kurdele kesimin ardından spor salonunun hocası vücut geliştirme fitness kıdemli antrenörü Kamil Çuhacı, Başsavcı Tosun ve Başkan Öz’e spor aletleri hakkında bilgi verdi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı Fehmi Tosun, salonda bulunan spor bisikletine bindi.

Spor salonu hafta içi her sabah 07.00-08.00 saatleri arasında ve akşam da 16.45-21.00 saatleri arasında hizmet verecek. Hafta sonu 09.00-21.00 saatleri arasında da açık olacak spor salonundan, haftanın 2 günü kadınlar, 2 günü erkekler ve 1 günü de hem erkek hem bayan personel hizmet alabilecek.

BASKAN OZ ADLİYE SPOR SALONU AÇILIŞ (4)

BASKAN OZ ADLİYE SPOR SALONU AÇILIŞ (5)

BASKAN OZ ADLİYE SPOR SALONU AÇILIŞ (8)

x