Esnaf Odaları Toplantısı, Kartal Belediyesi’nde yapıldı

- Yorumlar

Kartal’da faaliyet gösteren meslek odaları ile her ay gerçekleştirilen Esnaf Odaları Toplantısı, Kartal Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda yapıldı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya; Kartal Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Etirli, Kartal Şoförler ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Fikret Çelik, Kartal Bakkallar Odası Başkanı Erol Demirci, Kartal Pazarcılar Odası Başkanı Mete Poyraz, Kartal Esnaf Kefaret Kooperatif Başkanı Hamit Çiftçi, Fırıncılar Sendikası Kartal Temsilcisi Yaşar Tüylüoğlu, Kartal Oto Sanayi Başkanı Hüseyin Demirhan, Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Kızılay, Necati Yıldırım, Ali Kandemir, Necip Can, Fikret Akbulut, Mahir Demir, Kartal Belediyesi Birim Müdürlerinden; Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, Ruhsat ve Denetim Müdürü Funda Aydoğan ile Zabıta Müdürü Atilla İlgün katıldı.

Toplantıda; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, esnafın sorunları ve beraber işbirliği içinde yapılabilecek konularla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Kartal’a faydalı olmak adına halkın ve esnafın sorunlarını çözmeye odaklı olduklarını dile getiren Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay: “Vatandaşlarımıza en güzel nasıl hizmet verebiliriz? diyen ve mütemadiyen bu konular üzerinde çalışmalarını sürdüren bir belediye başkanımız var. Kartal ve Kartal halkına yönelik kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarımız çok yönlü bir şekilde devam ediyor. Bu bağlamda neler yapabiliriz? Bunları siz değerli esnaf arkadaşlarımızla konuşarak geliştirmek istiyoruz. Sorunlardan arınmış bir Kartal için birlikte çalışacağız. Sayın Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde; muhtarlarımız, oda başkanlarımız, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve halkımızla görüşerek, fikir alışverişinde bulunarak, çözüm önerileri geliştirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

ESNAF ODALARI TOPLANTISI (3)

x