Arzu Akça Kartallılara müzik şöleni yaşattı

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Soğanlık Kültür Merkezi’nde organize ettiği TSM Konseri yoğun gördü. Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Arzu Akça, Kartallı müzik severlere keyifli bir gece yaşattı. Konsere; Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ve eşi, Kartal Cumhuriyet Savcısı Ali Pehlivanoğlu ve eşi Hakim Tuğba Pehlivanoğlu, Kartal Emniyet Müdür Yardımcısı Sultan Ahmet Demirci, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf Altay, Pendik Muharip Gaziler Derneği Başkanı Sefa Yüksel ve dernek üyeleri, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar ile çok sayıda Kartallı katıldı.

Gecenin sonunda Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan yaptığı konuşmada: “ Aramızda savcı, hakim, emniyet müdür yardımcımız ve çok değerli Kartal halkı bulunuyor. Güzel sesi ile bizlere çok güzel bir gece yaşatan Arzu Akça kardeşimize teşekkürlerimi sunuyorum. Kartal Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz, il dışında bulunması sebebiyle aramızda bulunamıyor. Sayın Başkanımız Altınok Öz, biliyorsunuz ki sanata ve sanatçıya desteğini her daim sürdürüyor. Kartal, Anadolu Yakası’nın kültür sanat merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Siz değerli konuklarımıza bir kez daha hoş geldiniz diyor, keyifli vakit geçirmenizi temenni ediyorum.” dedi. Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, konserin sonunda sanatçı Arzu Akça’ya teşekkürlerini sunup çiçek takdim etti.

Yaklaşık 12 yıldır birçok koroda solist ve korist olarak konserler veren Arzu Akça, aynı zamanlarda TRT İstanbul Radyosu koro şefleriyle çalışmalarına devam etmiştir. Tasavvufa olan ilgisi nedeniyle bir süre ‘Tasavvuf Musikisi’ dersleri almış ve konserler vermiştir. Birçok televizyon ve radyo programlarına katılan Akça, Enbe Orkestrasıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında verdiği özel konseriyle de çok ses getirmiştir.”Senden Sana” adlı ilk albümünün de müjdesini veren Akça, Türk Sanat Müziği sevenlerini de heyecanlandırmıştır.

ARZU AKÇA KARTALLILARA MÜZİK ŞÖLENİ YAŞATTI (2)

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar