Öğretmenler korosu ezgileriyle büyüledi

- Yorumlar

Kartal Belediyesi’nin Şubat ayı etkinlikleri kapsamında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Öğretmenler Korosu sahne aldı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak’ın da katıldığı konserde, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği eserleri seslendirildi. Türk Sanat Müziği Şefi Ebru Demirvücut ve Türk Halk Müziği Şefi Vesile Baran yönetimindeki ‘Öğretmenler Korosu’ dinleyenlere güzel bir gece yaşattı. İki bölümden oluşan konserde, koro ve solo eşliğinde seslendirilen eserlere, salondaki sanatseverler de eşlik etti.

Konser sonrası sahneye çıkan Öğretmenler Korosu’nun kurucusu ve Kartal İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahtiyar Çakmak sanata katkılarından dolayı konserin gerçekleşmesinde emeği geçen Kartal Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Feyyaz Kaynak da ‘Öğretmenler Korosu’ konserinden ve özellikle katılımcıların sanata gösterdikleri ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek müzik şefleri Ebru Demirvücut ve Vesile Baran’a çiçek takdim edip teşekkürlerini sundu.

x