Kartal’a Gripin iyi geldi

Kartal’da 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla ünlü rock müzik grubu Gripin sahne aldı. Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen konserde müzikseverler doyasıya eğlendi.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konser organizasyonuna, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın yanı sıra yüzlerce müzik sever katıldı. 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen konserde, ünlü rock grubu yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. ‘Yalnızlığın çaresini bulmuşlar’, ‘Aşk nereden nereye’, ‘Durma yağmur’ gibi şarkılarını seslendiren grup, gece boyunca hayranlarına coşku dolu anlar yaşattı.

“AMACIMIZ KARTAL’I KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ YAPMAK”
Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, burada yaptığı konuşmada Kartal’ı kültür ve sanat merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini belirterek, “bugünün önemi ve anlamı çok önemli. İnsanlar sevgiye yaklaşarak geleceği düşünürken, sevgi üzerinden bütün dünyanın mutluluğa eriştiğini görüyoruz. Kartal’da sevgililer günü dolayısıyla kültür alanında düzenlediğimiz bu etkinlik için uzun süre düşündük. Etkinliklerimiz sabahtan bu yana sürüyor. Amacımız Kartal’ı kültür ve sanat merkezi haline getirmek. Gençlerimiz de bugün burada uzun süre eğlendi” şeklinde konuştu.

Konser sonunda ise Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, müzik grubu üyelerine plaket takdim ederek teşekkür etti.