Kartal’da kaybolan 10 yaşındaki Beratcan nerede?

- Yorumlar

Beratcan Karakütük 9 Mart 2016 Çarşamba günü Kartal’da kaybolmuştur. Beratcan Karakütük aslen Karabüklüdür. Kartal Yıldız İşçimen İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisidir. Beratcan Karakütük’ün ailesi Kartal’da Hürriyet Mahallesinde oturmaktadırlar.

Beratcan Karakütük nerelidir, memleketi; Karabük
Beratcan Karakütük hangi okula gidiyordu; Kartal Yıldız İşçimen İlköğretim Okulu
Beratcan Karakütük kaç yaşındaydı: 10
Beratcan Karakütük en son nerede görüldü; En son okuldan çıkarken 14:40’da görüldü
Beratcan Karakütük doğum tarihi: 2006

Kartal Yıldız İşçimen İlköğretim Okulu öğrencisi Beratcan Karakütük, önceki gün evinden ayrılarak okula gitti. Dersleri bittikten sonra evine gitmek için okuldan çıkan 10 yaşındaki Beratcan, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Küçük Beratcan Karakütük’ün arkadaşlarına gitmiş olabileceğini düşünen aile birçok adrese baktı. Ancak 4’üncü sınıf öğrencisi Beratcan’a ulaşılamadı. Karakütük Ailesi, en son saat 14.40’da görülen oğullarının bulunması için, saat 19.30’da Emniyet’e giderek başvuru yaptı. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü, Beratcan’ın bulunması için çalışma başlattı. Sabaha kadar süren araştırmalarda bir ize ulaşılamadı.

Beratcan Karakütük, kayıplara karıştı. 09.03.2016 (çarşamba) kaybolan eve gelmeyen Beratcan, tüm aramalara rağmen bulunamadı. Polis ekipleri, eğitimli köpeklerle Beratcan’ı mahallede aramaya başladı. Arama çalışmalarına mahalle sakinleri de katılıyor.

image

image

x