PSV’li taraftarların alay ettiği mülteciler Kartallı çıktı

- Yorumlar

Geçtiğimiz gün sosyal medyayı sallayan PSV’li taraftarların mültecilere para atıp dalga geçtiği, şınav çektirdiği mültecileri Haluk Levent buldu. Haluk Levent’in yayınladığı video inanılmaz bir gerçeği ortaya çıkarttı. Söz konusu görüntülerdeki mülteciler İstanbul Kartallı çıktı…

PSV taraftarlarının Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde bir grup mülteciye para atıp eğlendiği, dalga geçtiği ve hatta şınav çektirdiği görüntüler bütün dünyanın olduğu gibi bizim de yüreğimizi sızlatmıştı. Ancak söz konusu görüntülerdeki mültecilerin kim olduğu ortaya çıkınca yüreğimizdeki sızı şaşkınlıkla harmanlanıp başka bir hal aldı. Sanatçı Haluk Levent’in İspanya’da söz konusu olayın yaşandığı meydanda bulduğu mültecilerle çektiği görüntüler inanılmaz bir gerçeği ortaya çıkarttı. Görüntülerde yerden para toplayan, şınav çeken insanlar İstanbul Kartallı çıktı! Kartal Soğanlık’ta bir süre yaşadıktan sonra İspanya’ya göç eden romanlar olduğu anlaşılan kişiler, sosyal medyada büyük şaşkınlık yarattı. İşte Haluk Levent’in paylaştığı o görüntüler!


İşte PSV taraftarlarının yaptıkları

https://www.youtube.com/watch?v=tmc-molQVroErdoğan’dan Feyenoord taraftarlarına büyük tepki

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara’daki TİKA projeleri açılış töreninde yaptığı konuşmada Madrid’de PSV taraftarlarının dilencilere yaptığı tepki çeken hareketlerden dolayı Feyenoordlu taraftarlara tepki gösterdi.

Erdoğan, “İspanya’da bir meydanda Feyenoord takımının taraftarları oradaki mültecileri affedersiniz meydanda oynatıyorlar. Şınav çektiriyorlar.” ifadesini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=bQ2eKx6csag

x