Levent Kırca Hangi Televizyon Kanalının Genel Müdürü Oldu

- Yorumlar

Ulusal Kanal da yeni dönem başladı. Usta sanatçı Levent Kırca, Ulusal Kanal Genel Müdürlüğü görevini Yalçın Büyükdağlı’dan devraldı.

Bugün düzenlenen basın açıklmasıyla Ulusal Kanal’ın nöbet değişimi yurttaşlara ilan edildi.

Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı ve eski Genel Müdürü Yalçın Büyükdağlı basın açıklamasında, Ulusal Kanal’ın Levent Kırca ile beraber daha çok yükselişe geçeceğini vurguladı.
Yalçın Büyükdağlı: “Ulusal Kanalın yükselişte olan ve milletimizin umudu olan doğru ve gerçek haberciliği yapan Ulusal Kanal’ın Levent Kırca arkadaşımızla beraber büyük bir sıçrama yapacağını hep beraber göreceğiz”

Usta sanatçı Levent Kırca Ulusal Kanal genel müdürlüğünü onur duyarak kabul ettiğini belirtti. Kırca: “Bana böyle bir görev verildi Ulusal Kanal’ın genel müdürü olurmusun dendi ben bunu bir emir olarak kabul ettim kabul etmemek söz konusu değildi büyük bir zekle onurla kabul ettim.”

Kırca, yeni görevinde ki amacının Ulusal Kanal’ı daha da geliştirip ve yaygınlaştırmak olduğunu belirtti ve tüm yurttaşları Ulusal Kanal gönüllüsü olmaya çağırdı. “Ulusal Kanal layık olduğu yere gelmeli en azındna bunu duyurmak mecburiyetindeyiz İnsanlar bunu biliyorlar ama daha çok yaygınlaştırmalıyız Ulusal Kanal gönüllülerin desteğiyle yaşayan bir kanal bende görevli olduğum şu saniyelerdde bir çağrıda bulunmak istiyorum desteklerrinizi bu kanaldan esirgememelisiniz.”

Kırca, görevi teslim alırken yeni dönemde ki yeniliklerinde müjdesini verdi. “Çocuklarımız için kadınlarımız için programlar düşünüyoruz bizim kanalımızda niçin önemli diziler olmasın niçin önemlki bilgi yarışmaları olmasın diye düşünüyoruz”

x