“Bela Mısın?” adlı komedi oyunu Kartal’da büyük ilgi gördü

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında Kartallı vatandaşları tiyatro oyunları ile buluşturmaya devam ediyor.

“Bela Mısın?” adlı komedi oyunu, Kartal Belediyesi Hürriyet Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Oyuna Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Haydar Oğuz, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar ve çok sayıda Kartallı sanatsever katıldı.

Köşebaşı Kolektif oyuncularının sahnelediği oyunda Gökşin Aksan, Hande Dumlu, Yalçın Morgül ve Sinem Kurt rol aldı. Kartallı tiyatroseverlerin ilgiyle izlediği tek perdelik 80 dakikalık komedi oyunu, bir muayenehanede geçiyor. Terapist Dr. Aslı Ünver’den ısrarla randevu isteyen Kamil’in muayenehaneye gelişi ile başlayan oyun, Kamil’in Dr. Aslıyı çileden çıkarmasıyla devam ediyor. Kamil, Dr. Aslı’dan sonra eşi Dr. Murat’ı da çileden çıkarırken,insan sabrının nasıl zorlandığını eğlenceli bir dille anlatan ‘Bela Mısın?’, temposu ve coşkusuyla seyirciden tam not aldı.

Oyunun sonunda Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Haydar Oğuz, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına oyunculara plaket takdim etti. Oyuncuları performanslarından dolayı tebrik eden Oğuz, “Dünya Tiyatrolar Gününüzü kutluyorum” dedi.