Gökhan Yüksel

Ressam Ali̇ Naki̇ İlhan ve Zi̇hni̇ye İlhan resi̇m sergi̇si̇ Kartal’da açıldı

- Yorumla

Ressam Ali Naki İlhan ve Zihniye İlhan, kişisel resim sergilerinden birini daha Kartal Belediyesi yeni hizmet binası fuaye salonunda sanat severlerin beğenisine sundular. Açılışını Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın’ın gerçekleştirdiği sergiye belediye personeli ve çok sayıda davetli katıldı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, yurt içi ve yurt dışında koleksiyonlarda eserleri bulunan sanatçıları, bir buket çiçek vererek kutladı. Ressam Ali Naki İlhan ve Zihniye İlhan, uzun yıllardır devam eeden çalışmalarının ürünü olan toplam 85 eseri sergiliyor.

Bugüne kadar birçok sergiye katılan ve 22. kişisel sergisini Kartal Belediyesi’nde açtıklarını belirten Ressam Ali Naki İlhan ve Zihniye İlhan, eserlerinde çevre duyarlılığı, özgünlük ve spontane çalışmalarla içtenliği yansıtan konuları resmetmeyi sevdiklerini belirttiler. Ressam çift, katkılarından dolayı Kartal Belediyesi’ne de teşekkür etti. Sergi, 14 Nisan 2016 tarihine kadar sanat severlerin ziyaretine açık kalacak.

ALİ NAKİ SERGİ (4)

x
Yorumlar