Avukatlar günü Kartal’da kutlandı

- Yorumlar

Kartal Belediyesi’ne bağlı Ada Kartal Hotel’de düzenlenen geceye, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, eşi Feray Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, CHP Belediye Meclis Üyesi Av. Perihan Sevim, Av. Celal Ülgen, Kartal Hukukçular Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Ümit Erdem, Kartal Belediyesi avukatları ve Kartal ilçesi avukatları ile eşleri katıldı.

“Örgütlü olun”

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yaptığı konuşmada, örgütlenmenin önemine değindi. Örgütsüz toplumların yok olacağının altını çizen Başkan Altınok Öz, “ Örgütlü olmayan toplumlar yok olmaya mahkumdur. Avukatlar büyük bir örgüt içerisinde olamıyorsa bu ülkenin geleceğinde bir sıkıntı var demektir. Sizler yani avukatlar, o boşluktaki yeri alın ve iyi doldurun.” dedi.

Konuşmanın ardından sanatçı Murat Teker söylediği şarkılarla konukların keyifli bir akşam geçirmelerini sağlarken Kartal Belediyesi Kreş Müdürü Ali Kemal Özdemir ve Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Taner Özdemir de seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattılar.

x