Kurtçuk adamın beynini canlıyken yedi

- Yorumlar

AŞIRI İÇERİK UYARISI: Bu görüntüleri karnınız açken sakın izlemeyin. Kesinlikle kötü etkilenirsiniz.

Bu mide bulandırıcı görüntüde bir adam hastanede muayene ediliyor. Bu görüntülerden bir insanın içinde kurtçuk ya da sineklerin yuvalamasının sonucunun ne olduğunu görebiliriz. Görüntülerde beyni açılan adam canlı ve bu sırada eliyle kafasını işaret ediyor.

Uyarı: Video aşırı içerik içermektedir ve 18 yaş sınırı konmuştur. İzleyebilmeniz için tarayıcınızda Youtube.com’a giriş yapılmış olmalıdır.


Bu korkunç video sizi sonsuza kadar yemek yemekten alı koyabilir. Videoda beyni kurtçuklar tarafından yenen bir adam gösteriliyor ve adam bu sırada hareket ediyor. Bu video parazitlerin insan vücudu üzerinde larvalarını bırakması ve barınması durumunun çok hazin bir sonucunu gözler önüne seriyor. Görüntüler Latin Amerika’da bir hastanede kaydedildi.

Böyle bir durum genelde hayvanlarda meydana gelse de işte bazen insanlarda da olabiliyor. Bazı sinekler, kurtçuklar veya böcekler açık yaralardan, burun veya kulak yoluyla vücuda girip istila eder, yumurta ve dokularını vücuda bırakır. Deri altına gizlenmiş olabilecek larvalar kaşıntıya veya kolaylıkla iyileşmeyen leyzonlara neden olabilir.

Bu videoyu izlerken resmen sizi kaşıntı basmış olabilir, hatta hastane randevu uygulamasına girip kendinizi kontrol ettirmek için bir adet randevu almaya yeltenebilirsiniz.

x