Başkan Öz, “Kartalı Seviyorum”

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Karlıktepe Başkomutan Caddesi ve Çavuşoğlu’nda yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.

Kartal Belediyesi, alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Karlıktepe Başkomutan Caddesi ve Çavuşoğlu’nda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Kartallıların ulaşımının daha sağlıklı ve güvenli olması için geceli gündüzlü çalışmalarına devam eden Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kartal Karlıktepe Mahallesi ve Çavuşoğlu Bilim Sokak, Martı, Samanyolu Sokak kesişimi ve takip eden güzergahta bulunan caddelere asfalt çalışması yaptı.
Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın da yer aldığı incelemelerde Başkan Altınok Öz, Fen İşleri Müdürü
Latif Toprak ve Yol Bakım Amiri Melahat Mutlu’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kartallılar Başkan Altınok Öz’e Teşekkür Etti

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi’nin çalışmalarını ve projelerini paylaştı, mahallelinin sorunlarını dinledi. Mahalleliler de Başkan Altınok Öz’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Kartalı Seviyorum”

Çalışmaları inceleyen Başkan Altınok Öz, Kartal’ın hızla değiştiği ve dönüştüğünü belirtti. Kartal’ı sevdiğini bir kez daha dile getiren Başkan Altınok Öz, “Kartal Belediyesi, tüm birimleriyle Kartallıların hizmetinde. Kartal Belediyesi olarak yeni yollar açıyoruz, kaldırımlarımızı yeniliyoruz. Engelli rampaları, alt yapı ve üst yapı eksiklerini tamamlayarak Kartallıların huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz. Sokaklarımızı, mahallelerimizi, caddelerimizi düzenli olarak izleyerek sorun olan yerde anında çözüm üretiyoruz. Kartal’ı çok seviyorum. Kartal’ın belediye başkanı olmaktan büyük gurur duyuyorum” dedi.

BAŞKAN ASFALT İNCELEME (3)

BAŞKAN ASFALT İNCELEME (4)

BAŞKAN ASFALT İNCELEME (5)

x