Kartal Beledi̇yesi̇ Huzurevi̇ anneleri̇ni̇ unutmadı

- Yorumlar

Kartal Belediyesi Anneler Günü’nde huzurevlerindeki anneleri yalnız bırakmadı. Kartal Belediyesi’nin Kartal Anadolu Huzurevleri işbirliği ile düzenlediği ‘Anneler Günü Özel Kutlaması’, çok sayıda huzurevi sakininin katılımıyla gerçekleşti.

Soğanlık Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Anneler Günü Özel Kutlaması’, ‘Yaşayan Ömürler Belgeseli’nin izlenmesiyle başladı. Belgeselin ardından huzurevi anneleri için gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği dinletisi, katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.

Kutlamaya Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri Halil Şener, Yusuf Altay, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül ve Kartal’daki huzur evlerinde yaşayan anneler katıldı.

Kutlamada konuşan Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, huzur evlerinde yaşayan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı ve ” Hepinizin ellerinden teker teker öpüyorum” dedi. Daha sonra huzur evi anneleri için ” Anneler Günü Pastası” kesildi. Kutlama, konser sonrası verilen kokteylle sona erdi.

x